Přednášející

Gravatar

Michal Altair Valášek

Poslední relevantní vzdělání jsem získal na základní škole, kde mne naučili číst. Zjistiv, že rukama se neuživím a na politiku nemám žaludek, začal jsem se živit programováním, grafikou, přednášením a filmovou produkcí. V současné době působím jako bezpečnostní a vývojářský konzultant ve společnosti Altairis a nájemný rozsévač mouder na ploše střední Evropy a přilehlých zemí. Jsem služebně nejstarším Microsoft Most Valuable Professionalem pro ASP.NET v ČR a SR a zakládajícím členem Společnosti pro ochranu počítačů proti týrání a za vzájemné porozumění křemíkových a uhlíkových forem života.

https://www.altair.blog/

Gravatar

Jan Dvořák

Výkonný ředitel GOPAS Česká a Slovenská republika

Gravatar

Jan Marek

Jan Marek působí na trhu jako architekt řešení, konzultant a lektor infrastrukturních technologií a aktuálně působí ve společnosti KPCS na pozici vedoucího Client & Datacenter Management oddělení. Byl zapojen nejen do mnoha nadnárodních projektů, kde získal rozsáhlé zkušenosti s použitými produkty. Jeho hlavní technické oblasti znalostí jsou serverová a aplikační virtualizace (Hyper-V, vSphere, App-V), nástroje správy (System Center) a infrastrukturní služby (Windows Server). Je držitelem prestižních ocenění Microsoft MVP a Microsoft Community Contributor.

Gravatar

Daniel Hejda

Daniel Hejda působí jako konzultant a architekt Microsoft systémů od roku 2007. Jeho primárním zaměřením jsou kolaborační nástroje a online služby společnosti Microsoft (Exchange, Lync, S4B, SharePoint). V posledních letech se pohybuje okolo bezpečnosti produktů společnosti Microsoft (mimo jiné OMS, EMS, Azure), auditování, penetračnímu testování infrastruktur a webových aplikací (Active Directory, DNS, Hyper-V aj.). Daniel Hejda disponuje certifikacemi jako například MCSD: Azure Solutions Architect nebo MCSE: Cloud Platform and Infrastructure, Productivity and Messaging. Daniel Hejda je součástí oddělení cloudu společnosti KPCS CZ, s.r.o., která se po založení v roce 2006 rychle stala jedním z významných hráčů na trhu konzultačních služeb v IT.

Gravatar

Jozef Mečiar

Lektor s 25 ročnými skúsenosťami. So školeniami začínal v časoch Windows 3.1 a venuje sa im, s krátkou prestávkou, dodnes. Zameriava sa v súčasnosti najmä na cloudové služby, ako Microsoft Azure, Office 365, Enterprise Mobility Suite (Intune), Operation Management Suite, ale aj na Microsoft Server 2012/2016, Windows 10, PowerShell, SharePoint, TCP/IP Networking či bezpečnosť.

Gravatar

Jan Pilař

Jan Pilař se specializuje na technologie společnosti Microsoft již řadu let a ve své kariéře působil v řadě rolí od interního IT člověka po externího konzultanta jednoho z nejlepších partnerů na technologie MS v České republice. Poslední dva roky pracuje ve společnosti Microsoft jako technický poradce na oblast Windows 10. Jako IT profesionál je držitelem řady certifikací jako MCP, MCTS nebo MCSA a v minulosti byl i držitelem ocenění Microsoft Most Valuable Professional.

Gravatar

Petr Vlk

Petr Vlk se specializuje na oblast online služeb Office 365 a sadu Enterprise Mobility Suite, které z pozice projektového manažera ve společnosti KPCS CZ pomáhá implementovat u široké škály firemních zákazníků. O své znalosti těchto technologií společnosti Microsoft se pravidelně dělí na českém TechNet blogu nebo na akcích Windows User Group, které pomáhá organizovat.

Gravatar

Vladimír Mužný

Nezávislý konzultant a vývojář databázových řešení na platformě Microsoft SQL Server od verze 7.0. V posledních letech se zabývá zejména školeními a vývojem projektů pro podporu a obsluhu výroby, a také vývojem řešení na platformě MS SQL Server Reporting Services. Zajímá se také o tvorbu řešení na platformě Microsoft Office SharePoint Server 2010, 2013 a vývojem řešení pro Office 365.

Gravatar

Jiří Činčura

Jiří Činčura je nezávislý vývojář a konzultant se zaměřením na datové a business vrstvy, jazykové konstrukce, paralelizmus a databáze. Od roku 2009 působí jako odborný lektor Počítačové školy Gopas se specializací na Entity Framework, asynchronní a paralelní programování, cloud a Azure. Je nositelem titulu Microsoft Most Valuable Professional. Jeho články, rady, tipy a triky si můžete přečíst na www.tabsoverspaces.com.

Gravatar

David Gešvindr

David Gešvindr se v IT specializuje na uložení, zpracování a prezentaci dat uživatelům v různé podobě, což obnáší zejména vývoj a správu databází v Microsoft SQL Serveru, návrh architektury cloudových služeb v Microsoft Azure, ale také vývoj webových aplikací v ASP.NETu a mobilních aplikací v Xamarinu. David je certifikovaným technickým specialistou na různé Microsoft technologie. Za své aktivity pro odbornou komunitu WUG, kde přednáší a podílí se na organizaci pobočky v Brně, byl oceněn jako Microsoft MVP. V GOPASu má jako produktový manažer na starosti databázové kurzy a setkat se ním můžete v GOPASu na kurzech administrace, vývoje či ladění výkonu Microsoft SQL Server databází.

Gravatar

Ondřej Soukup

Ondřej Soukup působí v licenční oblasti IT ve společnosti DAQUAS již zhruba 10 let. Jako konzultant a lektor se věnuje především produktové licenční problematice společnosti Microsoft. Pro koncové zákazníka a poskytovatele služeb pomáhá se Software Asset Managementeme a interními softwarovými audity.

Gravatar

Štěpán Bechynský

Po skoro devíti letech opustil Štěpán Bechynský společnost Microsoft, kde pracoval jako Technical Evangelist se zaměřením na Microsoft Azure a zakotvil v klidnějších vodách farmaceutické společnosti MSD, kde měl na starost infrastrukturu v Amazon Web Services. V klidných vodách získal titul MVP a vrátil se do společnosti Microsoft, kde se stará o IoT řešení v regionu CEE jako technický konzultant. Ve volných chvílích se věnuje mikrokontrolérům a víkendy tráví nejraději u plotny nebo přednášením o Arduino.

Gravatar

Fáris Ismail

Fáris Ismail po dokončení studia ČVUT Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské založil a pracoval v několika startupech ve finančním sektoru. Aktuálně působí na implementaci a vývoji firemních aplikací pomocí technologií NoSQL databází se zaměřením na webové aplikace v Javascriptu, Angular framework, Node.JS, Google Firebase Database a Google Cloud Platformy.

Gravatar

Robert Haken

Náruživý vývojář, který založil v roce 1997 společnost HAVIT, aby se mohl věnovat krásám programování a nemusel se zodpovídat nikomu, kdo by dával přednost polovičatým řešením. Řečník, blogger, mentor a leader - stále ochotný pomáhat ostatním tvořit lepší aplikace. Aktuálně pracuje ve společnosti HAVIT jako software & cloud architect se zaměřením na ASP.NET, .NET internals a Azure. Směřuje HAVIT k modelu svobodné a odpovědné firmy. Vystudoval výpočetní techniku na ČVUT FEL + podnikovou ekonomiku, management a právo v podnikání na VŠE Praha.

Gravatar

Vojtěch Mádr

Vojtěch Mádr se zabývá návrhem, tvorbou a nasazením mobilních aplikací, tvořených zejména v Xamarinu v kombinaci s využitím DevOps nástrojů Microsoft AppCenter a Visual Studio Team Services. Kromě toho je konzultantem ve zmiňovaných oblastech, přednáší na vývojářských konferencích, spoluzaložil Xamarin Developers Group Czech a s Martinem Šimečkem moderuje .NET.CZ podcast. Od roku 2017 je držitelem titulu Microsoft Most Valuable Professional v oblasti Visual Studio and Development Technologies a certifikovaným Xamarin Developerem.

Gravatar

Radoslav Zápotocký

Rado se zabývá fullstack vývojem a architekturou, zejména v oblasti ASP.NET a SQL Server, v poslední době také Angularu. Během svého mnohaletého působení se setkal širokou škálou projektů v různých technologiích, včetně Javy, Oracle či SAP/Sybase. Aktuálně působí jako SW architekt na vývoji systému pro bankovního klienta, kde zastřešuje aplikační architekturu, vývojový proces a také se podílí na vývoji samotném.

Gravatar

Václav Hlaváček

Vašek je analytik srdcem i duší. Analyzuje “problémy” a navrhuje jejich řešení, které dokáže nejen vymyslet ale také zrealizovat. V posledních letech se zaměřuje především na procesní optimalizaci a následnou automatizaci. Součástí jeho práce je návrh a implementace RPA do firemních procesů a infrastruktury velkých firem.